28 C
Skopje
понеделник, август 10, 2020
Почетна Тагови Greyp Bikes

Таг: Greyp Bikes

Мате Римац му овозможува секому да стане акционер во неговата компанија...

Компанијата на Мате Римац за електрични велосипеди секому му овозможува да стане акционер со инвестиција од 100 евра. Хрватската компанија Greyp Bikes неодамна постигна голем...

Електричните велоспеди на Мате Римац ја освоија престижната награда Eurobike Award

Компанијата Greyp Bikes на младиот хрватски иноватор Мате Римац постигна завиден успех на саемот Eurobike 2019 во германскиот град Фридрихшафен. Нивниот нови електричен велосипед...

Мате Римац претстави два нови електрични велосипеди

На годинашниот саем за велосипеди EUROBIKE Friedrichshafen Show, кој се одржува од 4 до 7 септември во Фридрихшафен, Германија, компанијата на младиот хрватски иноватор...

Римац го претстави Greyp G6 – првиот паметен електричен велосипед кој...

Greyp G6, првиот паметен електричен велосипед од овој тип во светот, кој е дело на младиот хрватски иноватор Мате Римац, беше официјално претставен во...

ВИДЕО: Римац вечерва претставува целосно нов електричен велосипед

Три години по претставувањето на последниот електричен велосипед Greyp и речиси шест години по претставувањето на првиот модел со кој го одушевија светот, Мате...

НАЈПОПУЛАРНИ