-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови Grouper

Таг: Grouper

Black Friday на Grouper започнува денес!

Празникот на попустите од година во година станува се попопуларен и кај нас, па веќе со нетрпение љубителите на шопингот очекуваат да се впуштат...

Grouper прославува 1 милион продадени купони

Кога зборуваме за онлајн продажба и попусти секогаш на прво место го вметнуваме Grouper.mk, кој прерасна во препознатлив и влијателен бренд на мекедонскиот пазар...

Стартува #СкопјеГурман и најголемите попусти низ скопските угостителски објекти

Скопјани познати по боемскиот живот и желбата за уживање во добра храна, овој јуни ќе можат да се препуштат на гастрономски хедонизам, зошто од...

Започна најголемата Grouper роденденска наградна игра

Grouper.mk оваа година направи вистинска “онлајн забава” по повод својот 8ми роденден. Прославата ја започнаа со традиционалната Златна роденденска кампања, во која се вклучија...

Grouper ја започна Златната роденденска кампања со огромни попусти и познати...

Поминаа 8 години од започнувањето со работа на водечката компанија за е-трговија која ја промени оваа индустрија во Македонија. Преку понудата на атрактивните попусти...

Skills that pay the bills: Успешни е-бизниси во Македонија, искуства и...

Групер, Купи Книга и Пакет.мк се три успешни бизнис приказни во областа на електронската трговија во Мaкедонија. Една деценија откако профункционираа првите електронски продавници,...

Black Friday „лудилото” на Gouper започнува денес!

Утре е најголемиот шопинг празник на попустите Black Friday, а најголемиот сајт за попусти во земјава, Grouper.mk, најавува дека големите попусти до 95% кај...

Македонскиот лидер во е-трговија посветен на развој на домашниот туризам

Компанијата која е позната како двигател на е-трговијата во земјава Grouper.mk ја привршува најголемата кампања насочена кон промоција на домашниот туризам наречена Дестинација: Македонија....

Дестинација Македонија – најголемата кампања за патувања дома!

  Започна најголемата кампања за патувања во државава - Дестинација: Македонија, која ја реализира водечкиот сајт за групни попусти и воедно лидер во е-трговијата  Grouper.mk! Кампањата,...

#СкопјеГурман по четврти пат – најочекуваната гурманска кампања во градот

Повторно започнува гурманската еуфорија во градот! Водечкиот сајт за групни попусти - Grouper.mk по четврти пат ја реализира најочекуваната кампања  во годината „Недела на...

НАЈПОПУЛАРНИ