-1.4 C
Skopje
среда, јануари 22, 2020
Почетна Тагови IPhone 11

Таг: iPhone 11

Претставена новата генерација iPhone со најбрз процесор и професионални камери

Тим Кук, извршниот директор на Apple, вчера ги претстави најновите уреди на кои работеле изминатите неколку месеци. Дека не треба да очекуваме револуционерни производи...

Apple по прв пат во живо на YouTube ќе го пренесува...

Apple најави дека по прв пат во живо на YouTube ќе го пренесува претставувањето на новиот iPhone 11, а свечениот настан ќе се случи...

НАЈПОПУЛАРНИ