Почетна Тагови Lemon Do

Таг: Lemon Do

Coca-Cola започна да произведува алкохолни пијалаци

0
Една од најголемите светски компании за производство на пијалаци почна да експериментира со алкохолни појалаци пред три месеци така што ароматизирана газирана вода помешаа...