Почетна Тагови Light phone 2

Таг: light phone 2

Вака изгледа наједноставниот мобилен телефон во светот, распродаден за рекордно време

0
Наједноставниот мобилен телефон во светот има минималистички концепт и совршена едноставност. Станува збор за уред кој нема да го привлече вниманието на помладата популација,...