Почетна Тагови Luxottica

Таг: Luxottica

Марк Цукерберг развива гаџет кој ќе ги замени паметните телефони

0
Facebook одамна е многу повеќе од социјална мрежа. Денес тоа е и хардверска компанија која продава паметни екрани и очила за виртуелан реалност и...