Почетна Тагови Mercedes-Maybach

Таг: Mercedes-Maybach

Mercedes направи паметни светла за автомобил

0
Mercedes веќе извесен период тестира паметни автомобилски светла и сега изгледа тие светла повеќе не се само концепт. Од Daimler најавија дека тие футуристички...