24 C
Skopje
среда, јули 15, 2020
Почетна Тагови Ninja: Get Good: My Ultimate Guide to Gaming

Таг: Ninja: Get Good: My Ultimate Guide to Gaming

Најпознатиот гејмер во светот објави книга со совети и трикови за...

Дваесет и осумгодишниот професионален играч на видеоигри Тајлер Блевинс, кој меѓу гејмерите е попознат под својот прекар Нинџа, тврди дека нема ништо...

НАЈПОПУЛАРНИ