Почетна Тагови Nutella

Таг: Nutella

Отсега германската Nutella ќе има ист квалитет како и во другите...

0
Од европската комисија вчера потврдија дека некои мултинационални компании го започнале процесот на изедначување на квалитетот на своите производи, со цел да ги задоволат...