Почетна Тагови Palms Casino Resort

Таг: Palms Casino Resort

Вака изгледа една од најскапите хотелски соби во светот

0
Ако некогаш сте се прашувале како изгледа да престојувате во хотелска соба која чини 100.000 долари од вечер, еве како. Прогласен за едно од...