Почетна Тагови Pure Air

Таг: Pure Air

Хрват продава воздух од островот Лошињ во лименка

0
Во денешно време се повеќе земји имаат проблем со загаден воздух, а дишењето дополнително го отежнуваат заштитните маски кои сега мора постојано да ги...