Почетна Тагови Review.Network

Таг: Review.Network

Српскиот стартап Review.Network успеа да привлече инвестиција од 1 милион долари

0
Српскиот стартап Review.Network успеа само после неколку состаноци со инвеститорите да добие вкупна инвестиција од 1 милион долари. Како што пренесува B92, Review.Network и нивниот проект...