Почетна Тагови Roboti

Таг: roboti

ВИДЕО: Погледнете како се забавуваат роботите на Boston Dynamics

0
Роботите на Boston Dynamics повторно се тука и овојпат ќе ви покажат колку се вешти во нешто сосема поинакво. Имено, пред некој ден на...