9 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021
Почетна Тагови Rolloe

Таг: Rolloe

Rolloe е велосипед кој го чисти воздухот додека го возите

Кодека возел велосипед по улиците на Лондон добитничката на наградата Design Innovation in Plastics (DIP) за 2020 година, Кристен Тапинг, добила идеја...

НАЈПОПУЛАРНИ