Почетна Тагови Ryan’s World

Таг: Ryan’s World

Деветгодишниот Рајан повторно е најплатениот јутјубер во светот

0
Децата инфлуенсери се прилично осетлива тема затоа што нивното детство и животот наместо со играње со други деца и во паркови се обележани со...

Втора година по ред осумгодишно момче е најплатената ѕвезда на YouTube

0
Американскиот бизнис магазин Forbеs состави листа со десетте најплатени ѕвезди на YouTube за 2019 година, а осумгодишниот Рајан Кајл втора година по ред е...

Шестгодишната YouTube ѕвезда Рајан ќе има своја линија играчки во Walmart

0
Шестгодишното момче чии видеорецензии на играчки привлекуваат милијарди прегледи на YouTube Ќќе дебитира со своја линија играчки следниот месец во Walmart, објавија од компанијата....