Почетна Тагови SoaPen

Таг: SoaPen

Пенкало-сапун го прави забавно миењето раце за децата

0
За да им помогнат на родителите да ги научат децата почесто да ги мијат рацете, компанијата Team SoaPen направи течен сапун-пенкало кој го носи...