Почетна Тагови економии

Таг: економии

Ова ќе бидат најмоќните економии до 2030 година

0
PricewaterhouseCoopers, една од најголемите професионални аналитички куќи во светот, штотуку ги објави своите предвидувања за најмоќните кономии во светот до 2030 година. Извештајот се...