Почетна Тагови Ideenzug

Таг: Ideenzug

Германските возови добиваат конзоли за видеоигри и теретани

0
Додека Илон Маск сака железничкиот транспорт да го забрза со суперсонични возови, практичните Германци повеќе се грижат за комфорот на патниците. Такa, компанијата Deutsche Bahn...