Почетна Тагови Lanmodo

Таг: Lanmodo

ВИДЕО: Lanmodo е првиот чадор за автомобил во светот

0
Lanmodo Car Tent е првиот шатор/чадор за автомобил во светот. Се поставува многу лесно со помош на далечински управувач. За да се затвори или...