-0.5 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020
Почетна Тагови Galaxy Fold

Таг: Galaxy Fold

Samsung продаде 1 милион примероци од смартфонот на преклоп Galaxy Fold

Првиот смартфон на преклоп на Samsung имаше неславен почеток кога се соочи со проблеми со ефикасноста, но сепак постигна добра продажба. Имено,...

Долго очекуваниот Самсунг телефон со свитлив екран пристигнува и на европскиот...

Од Samsung се надеваат дека ќе имаат повече среќа со вториот обид за продажба на својот телефон со екран кој се свиткува Galaxy Fold....

Наскоро почнува продажбата на најочекуваниот телефон годинава – Samsung Galaxy Fold

Некои од големите мобилни компании веќе ги претставија своите најнови мобилни телефони за годинава, а некои како Apple оечкуваме да го направат тоа во...

Телефонот на склопување на Samsung ќе почне да се продава од...

Флексибилниот телефон на Samsung, Galaxy Fold, конечно ќе пристигне на пазарот во септември годинава. Тој за почеток ќе се најде само на некои одбрани...

Samsung засега се откажува од свoјот флексибилен телефон

Кога Samsung во март спектакуларно го претстави својот прв флексибилен паметен телефон, Samsung Galaxy Fold, сите имаа големи очекувања. И покрај високата цена, бројни...

Samsung го претстави смартфонот на преклоп Galaxy Fold

По повод прославата на десетгодишнината од лансирањето на првиот Galaxy S уред компанијата Samsung Electronics воведе нова линија врвни паметни телефони Galaxy S10 и...

НАЈПОПУЛАРНИ