2.8 C
Skopje
недела, јануари 19, 2020
Почетна Тагови бионичка рака

Таг: бионичка рака

Младиот иноватор Орхан Багашов создаде бионичка рака што се печати со...

Орхан Багашов е ученик во средното училиште „Јахја Кемал“ во Скопје и иако има само 16 години, веќе е со осумгодишен стаж...

НАЈПОПУЛАРНИ