Почетна Тагови Ливно

Таг: Ливно

Мате Римац го стартува технолошкиот парк за претприемачи

0
Мате Римац, основач на Rimac Automobili, заедно со други жители на Ливно - Божо Периќ, Бернардин Ќенан и Марин Јожиќ - изминатата година работеа...