Почетна Тагови припејд

Таг: припејд

Еуростандард Банка ја воведува првата припејд подарок-картичка на нашиот пазар

0
За прв пат во земјата, Еуростандард Банка АД Скопје воведува нова Mastercard PrePaid подарок-картичка која со своите карактеристики и можности е уникатна и единствена...

Вип со нова припејд промоција – двојно повеќе интернет за иста...

0
Вип воведува нова промоција со која на своите припејд корисници во мобилната телефонија им овозможува користење на двојно повеќе интернет. Корисниците можат да изберат...

Двојно повеќе кредит за новите ВИП припејд корисници

0
Вип ја збогатува својата понуда и воведува исклучително атрактивна промоција во припејд сегментот во мобилната телефонија со која корисниците добиваат двојно повеќе кредит и...