15.8 C
Skopje
вторник, септември 28, 2021
Почетна Тагови студенти

Таг: студенти

Возилата на Renault после 2020 година ќе се однесуваат како миленичиња...

Победничкиот дизајн е The Float, кој со помош на магнетна левитација наместо тркала се движи како балон Renault соработува со студенти од Универзитетот за уметности...

НАЈПОПУЛАРНИ