18 C
Skopje
четврток, август 13, 2020

„Визер“ го објави летниот распоред за 2019 година за летови од Скопје

Kabtel desktop

Авиокомпанијата „Визер“ го објави летниот распоред за 2019 година од аеродромот во Скопје.

Почнувајќи од денеска, патниците од Скопје можат да ги резервираат своите карти за нивниот следен летен одмор, службено патување или посета на пријатели од само 599 денари.

Во следните две недели цените за летната сезона ќе бидат исклучиво достапни за членовите на WIZZ DiscountClub, додека од 13 септември 2018 тие ќе станат достапни за сите.

Авиокомпанијата нуди над 1,2 милиони седишта од Скопје за следната година.

„Визер“ во 2019 година нуди 27 директни дестинации до 13 земји во Европа и пошироко.

Сподели!
  •  
  •  

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!
  •  
  •