18 C
Skopje
среда, јули 8, 2020

Интернет банка и мБанка на Комерцијална банка се целосно во функција

Kabtel desktop

Комерцијална банка информира дека сервисите Интернет банка и мБанка се целосно функционални. Од понеделник, шалтерите во експозитурите и филијалите на Банката ќе работат со редовно работно време и ќе ги извршуваат сите активности.

Од петокот (26.07) се извршуваат трансакциите со картичките на Банката во трговија и на банкомати. Банката се извинуваме за настанатите непријатности.

Сподели!
  •  
  •  

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!
  •  
  •