A1 онлајн акција со супер попуст за смартфони во месецот на вљубените

- Advertisement -

А1 Македонија ја збогатува својата онлајн понуда и за сите свои корисници во месецот кога се одбележува љубовта воведува атрактивни промоции за сите кои својата нарачка ќе ја направат само преку веб страната на А1 Македонија www.a1.mk.

Со  оваа најнова акција корисниците добиваат можност за неверојатен попуст за нов смарт телефон.

- Advertisement -

Со новата промоција корисниците имаат можност за одлични попусти на одбрани телефони и да добијат попуст од дури 4500 денари за Honor Magic 5lite за месечна рата од само 399 денари, како и 3000 денари попуст за Xiomi Redmi Note 12 Pro со подарок смарт часовник Amazfit Watch Bip 3 за 549 денари месечна рата или да изберат Samsung Galaxy A34 со попуст од 1500 денари за само 589 денари месечно.

Понудата е достапна и важи за корисници на мобилни услуги, со активација на нов или обнова на постоечки кориснички договор, само преку веб страната на А1 Македонија. www.a1.mk.

- Advertisement -

Повеќе информации за понудата можете да најдете на www.a1.mk.

Сподели!
- Advertisement -