Почетна Тагови промоција

Таг: промоција

А1 ja oбјави атрактивната новогодишна промоција

0
А1 Македонија ја започнува најубавата новогодишна приказна и со задоволство ја најавува новогодишната промоција со која на своите корисници им овозможува да ја дочекаат...

НЕОТЕЛ со нова промоција по повод отварањето на продажен салон

0
Телекомуникацискиот оператор НЕОТЕЛ по повод 15 години од своето постоење, го отвора својот продажен салон во општината Аеродром, веднаш до новата железничка станица во...

Промоција на врвни македонски вина во САД

0
Здружението „Вина од Македонија“, во соработка со Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, продолжува со промоција на македонското вино во светот. Минатата недела беа одржани...

„Бајки од Македонија за цела година“ – нови волшебни приказни за...

0
Најмладите љубители на безвременските приказни во кои сѐ е можно, но и возрaсните кои веруваат во моќта на имагинацијата, отсега имаат нови приказни, по...

Tip of the Week – Промоција

0
„Tip of the Week“ се авторски текстови што се објавуваат секој четврток и обработуваат теми од секојдневниот живот коишто помогат да го подобрите вашето...

ВИДЕО: Burger King ви продава сендвич за 1 цент ако го...

0
Ако постои нешто што го сакаат Американците тоа се посебните понуди и попусти. Така, од Burger King направија понуда во која нивниот најпознат сендвич...

Промовирана монографијата „15 години Инженерски прстен“

0
Инженерската институција на Македонија и Комората на овластени архитекти и овластени инженери, денес ја промовираа монографијата „15 години Инженерски прстен“. Со промоција на монографијата,...

Промоција на брендовите на Estee Lauder Companies во Македонија

0
Estee Lauder Companies, настанот кој се одржа вчера вечер во Музејот на град Скопје на едно место ги собра луѓето кои знаат да препознаат...

Македонскиот лидер во е-трговија посветен на развој на домашниот туризам

0
Компанијата која е позната како двигател на е-трговијата во земјава Grouper.mk ја привршува најголемата кампања насочена кон промоција на домашниот туризам наречена Дестинација: Македонија....

Промотивна понуда за новите корисници на Неотел, 50 % попуст на...

0
Неотел ви ја претставува најновата понуда за супер брз интернет! Почнувајќи од 1 септември, искористете ја можноста и добијте 50 % попуст на месечната...