Почетна Тагови Часот на планетата Земја

Таг: Часот на планетата Земја

Македонски Телеком дел од акцијата „Час на планетата Земја“

0
Македонски Телеком и годинава ќе биде дел од најголемата светска волонтерска акција „Часот на планетата Земја“. На 24 март (сабота) во периодот од 20:30...