8.8 C
Skopje
сабота, декември 3, 2022
Почетна Тагови Adiday

Таг: Adiday

Adidas направи дрес за Манчестер Јунајтед од рециклирана пластика

Adidas заедно со организацијата за заштита на океаните Parley Ocean Plastic, создаде дрес за Манчестер Јунајтед од рециклирана пластика која е собрана од океанот. Како...

НАЈПОПУЛАРНИ