Почетна Тагови Android Authority

Таг: Android Authority

Xiaomi направи технологија која ќе ги полни батериите на телефоните за...

0
https://www.youtube.com/watch?v=obff6ZdhisU Додека ќе треба да почекаме да видиме некоја револуционерна технологија за подолго траење на батериите на телефоните, производителите на мобилни телефони остварија напрадок во...