Почетна Тагови C-Mask

Таг: C-Mask

Јапонци направија заштитна маска за лице која го олеснува комуницирањето

0
Колку и да е тешко да се навикнеме на новата реалност, заштитните маски за лице се тука и ќе останат тука уште подолго време....