Почетна Тагови Leon

Таг: Leon

SEAT го претстави новиот LEON

0
SEAT го презентираше комплетно новиот SEAT Leon, возило кое ќе го раздвижи компактниот сегмент со душата која ја превзема од Барселона. Компанијата инвестираше повеќе...