19.8 C
Skopje
недела, октомври 1, 2023

Во вторник почнува Garage Sale во Ramstore Mall

Kabtel desktop

Дали сте подготвени за најголемата распродажба во градот?

Сè е подготвено за традиционалната шопинг манија, позната како Garage Sale, во Рамстор мол.

Од 6 до 11 февруари, годинава цените во Рамстор мол се намалени до 70%, а продавниците ќе им понудат на купувачите голем избор на производи од реномирани брендови, висок квалитет и супер забава што ќе го направи шопингот интересно и корисно искуство.

Ова е одлична можност за целосно подновување на гардеробата, нова спортска опрема, квалитетни обувки, колекција на модни додатоци, дури и предмети за опремување на домот и сето тоа по намалени цени. Kaко и досега, во кампањата ќе учествува и маркетот лоциран во трговскиот центар, кој за сите посетители предвиде големи промоции и намалувања на производите.

Подгответе се, дури шест денови ќе трае ова големо шопинг лудило, кога сите патишта задолжително треба да ве водат кон омилената шопинг дестинација.

Сподели!

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!