12.9 C
Skopje
понеделник, октомври 21, 2019

ВИДЕО: Туш за во двор кој нема да го забележите додека не згазнете на него

Оваа дрвена преносна платформа, всушност, е надворешен туш кој можете да го поставите во двор. Тушот MC Shower можете да го поставите во градина, на тревник, на тераса, покрај базен и да се туширате кога ќе посакате.

Системот се поврзува на цревото за вадење и се активира кога ќе згазнете на него. Тушот исфрла вода на висина од 2 до 4 метри од двете страни на платформата, а до која висина ќе прска вода регулирате самите со прилагодување на млазот вода директно на платформата.

MC Shower ќе ве чини 270 евра, а ќе добиете вистинско освежување после спортување, пливање или сончање.

Backyard Garden Shower

Outdoor shower activates when you step on it – cool off all summer long.

Posted by Startup Selfie on Вторник, 25 јуни 2019

Сподели!
  •  
  •  

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!
  •  
  •