25 C
Skopje
вторник, јули 7, 2020

Куферот Bagrider истовремено е и количка за деца

Kabtel desktop

Овој куфер може да се трансформира во седиште на кое децата ќе уживаат да седат и да се возат. Mountain Buggy Bagrider  е мал стилски куфер кој има две тркала и е одличен за патување. За да се претвори во седиште, односно количка за деца треба само да се заврти едно копче.

Bagrider има посебна мека облога и пет безбедносни елементи кои ќе го чуваат во сигурни раце вашето бебе, а доаѓа заедно со посебно меко перниче. На задната страна има и џеб кој е совршен за вашите побитни документи, како пасошите и авионските билети.

Дополнителните тркала овозможуваат безбедност и стабилност на деца до 15 кг, а на родителите им го олеснува патувањето со деца.

Suitcase doubles as a stroller for toddlers

This carry-on suitcase transforms into a traveling seat for toddlers. Get yours here: https://amzn.to/2XtiydP

Posted by Startup Selfie on Понеделник, 08 јули 2019

Сподели!
  •  
  •  

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!
  •  
  •