12.8 C
Skopje
недела, октомври 24, 2021

Валентина Динова, мастер франшизер на Helen Doron Macedonia избрана за една од 40-те најуспешните лидери во Југоистчна Европа

Kabtel desktop

Во вторникот во Истанбул, Турција, беа доделени престижните награди на Business Elite’s Awards „40 under 40”, каде Валентина Динова, Мастер Франшизер на едукативната франшиза Helen Doron English за Македонија и од оваа година Мастер Франшизер на едукативната франшиза Tinker Labs за Македонија и Бугарија, беше наградена меѓу 40-те најуспешни лидери во Југоисточна Европа до 40 години. Водител на церемонијата беше познатиот турски актер и изведувач Јусуф Емини.

Сподели!
  •  
  •  

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!
  •  
  •