32.8 C
Skopje
понеделник, јули 4, 2022

До 15.09.2022 за Mastercard кредитна картичка од Комерцијална банка без надомест и без годишна членарина за првата година

Kabtel desktop

Вистинска слобода во изборот носат Mastercard кредитните картички од Комерцијална банка, кои до 15.09.2022 се нудат без надомест за аплицирање и без годишна членарина за првата година за основната картичка.

Уживајте во својата слобода и изберете ја картичката што најмногу ви одговара – Mastercard Standard, Mastercard Revolving или Mastercard Skopje City Mall.

Дозволете си повеќе. Mastercard кредитните картички од Комерцијална банка ви овозможуваат поголема куповна моќ и уште повеќе од тоа: вашите пари се со вас секогаш и секаде во светот, a дополнителна кредитна картичка може да добијат и вашите најблиски. Mastercard Revolving ви обезбедува минимална месечна отплата од само 10% и бескаматен период до 42 дена. А, Mastercard Skopje City Mall ви носи шопинг задоволство со разни бонуси и попусти во бројни продажни места во Skopje City Mall.

Со Mastercard кредитните картички од Комерцијална банка добивате верен пријател што секогаш е подготвен да се погрижи за остварување на вашите желби.

Сподели!

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!