Почетна Тагови чанта

Таг: чанта

Louis Vuitton претстави луксузни чанти со вградени флексибилни екрани

0
Флексибилните екрани привлекуваат се повеќе внимание, а многу компании ги користат за своите производи. На тие компании им се приклучи луксузниот моден бренд Louis...