Почетна Тагови 16 GB

Таг: 16 GB

Xiaomi го подготвува првиот телефон во светот со 16 GB меморија

0
Кинеските телефони со години се познати по одличниот сооднос на цената и квалитетот, а еден од уредите кој е доказ за тоа беше Pocophone...