Почетна Тагови 911GT3

Таг: 911GT3

Официјално претставен новиот 911 GT3 со врвната експертиза од Porsche Motorsport

0
Ланецот е пуштен. Porsche ja ослободи моќта на 911 GT3. Петтата генерација на овој спортски автомобил со високи перформанси беше развиена во тесна соработка...