Почетна Тагови Air Optix

Таг: Air Optix

AirOptix® Colors, идеална комбинација на естетика и комфор

0
AirOptix® Colors се совршен микс на најбараните естетски леќи во боја Freshlook® и најздравите медицински леќи Air Optix® Aqua. Пропуштаат кислород и окото може да дишe што...