Почетна Тагови Ananko

Таг: Ananko

Копјутерски глушец кој ви ги грее рацете

0
Кинеската компанија Ananko од Шенжен на Kickstarter стартуваше кампања за компјутерски глушец кој ви ги грее рацете во текот на зимата додека работите или...