Почетна Тагови App Annie

Таг: App Annie

Во текот на 2018 година биле преземени повеќе од 113 милијарди...

0
Компанијата за мобилни податоци и аналитика App Annie соопшти дека преземањето апликации и игри, како и нивното користење во 2018 година го надминало минатогодишниот...