Почетна Тагови Apple Marina Bay Sands

Таг: Apple Marina Bay Sands

Apple го заврши својот најамбициозен проект досега – продавница која плови...

0
Од Apple велат дека Apple Marina Bay Sands, продавницата која плови на вода, е нивниот најамбициозен проект досега. Продавницата која се наоѓа во Сингапур...