Почетна Тагови Arisa

Таг: Arisa

Токио ќе постави роботи во метрото за да им помагаат на...

0
Јапонија ќе постави роботи во подземната железница вo Токио за да им помагаат на туристите во пресрет на Олимписките игри во 2020 година. Роботите...