Почетна Тагови Aymphony of the SEas

Таг: Aymphony of the SEas

Погледнете како изгледа најголемиот брод крузер во светот

0
Simphony of the Seas е најголемиот крузер во светот. Бродот е во сопственост на компанијата Royal Carribean. Може да собере 6.680 патници на своите...