Почетна Тагови Best Places to Work

Таг: Best Places to Work

Facebook по трет пат прворангиран на листата на најдобри компании за...

0
Во листата кога традиционално ја објавува Glassdoor на 100 најдобри места за работење во 2018, Facebook е на прво место бидејќи вработените во компанијата рекле дека им...