Почетна Тагови Bird

Таг: Bird

Овие возила ја одбележаа 2018 година

0
Иако во текот на годината почесто се пишуваше за електричните и автономните автомобили, сепак годината ја одбележаа електричните скутери. Ако не го следите овој...