Почетна Тагови Brightline

Таг: Brightline

Првите приватни брзи возови во Америка ќе заменат 3 милиони возила

0
Америка не е позната по брзите возови, но новиот проект за експресен воз кој ќе тргнува од Флорида ќе ја смени таа перцепција. Возовите...